Zasílání novinek


ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba, Bitcoin

Hungarian Yellow Hot Wax - žluté chilli papričky - semena mírně pálivých chilli papriček - 10 ks Zobrazit v plné velikosti

Hungarian Yellow Hot Wax - žluté chilli papričky - semena mírně pálivých chilli papriček - 10 ks

Mírně až středně pálivá odrůda s velkými, až 20cm plody. Voskově žluté špičaté papriky jsou skvělé pro plnění, ke grilování, do leča nebo k nakládání. Maďarská "vosková" paprika je univerzální přísada do zeleninových jídel. Plody dozrávají po cca 60-80 dnech zrání na rostlině.

Více informací

S0258

39 balení skladem

29 Kč

Zákazníci s tímto zbožím dále nakoupili:

Výsev papriček Hungarian Hot Wax

Semena namočte na 12-24 hodin do vody. Poté vyséváme cca 2-5 mm pod povrch pěstebního substrátu. Doporučujeme například použít kokosový substrát nebo tzv. Jiffy – pěstební tablety, které umožňují udržet půdu během klíčení neustále vlhkou, ne přemokřenou. Umístěte na svétlé místo a udržujte vlhkost a teplotu 25 - 32 °C. Vyklíčí během několika týdnů.

Pěstování papriček Hungarian Hot Wax

Pro dosažení nejvyšší pálivosti papriček je třeba zajistit zrání na teplém místě (optimum 22 -25 °C) po dobu tří měsíců. Ideální je skleník, postačí ale i okno na jih během letních měsíců. Zálivka pravidelná, pro pěstování použijte běžný pěstitelský substrát, který občasně přihnojujte. V květináči ji můžeme pěstovat i několik let, přezimovat by měla v pokojové teplotě. Při pěstování v teple domova nezřídka plodí i dvakrát ročně.

Rostlina dorůstá v závislosti na velikosti květináče až 80 cm a má jehlancovité plody asi 15 cm dlouhé a 5 cm široké.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napište svůj názor

Napište svůj názor