Zasílání novinek


ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba, Bitcoin

Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) semena kotvičníku - 7 ks Zobrazit v plné velikosti

Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) semena kotvičníku - 7 ks

Žlutě kvetoucí, přízemní rostlina známá jako "přírodní viagra" pro muže i pro ženy. Zejména po 40. roce věku může být kotvičník vhodnou přírodní alternativou k překlenutí tzv. období přechodu a to bez jakýchkoli známých nežádoucích účinků. Obsahuje látky, které v kombinaci zvyšují množství hormonů zodpovědných za náš "sexuální apetit".

Více informací

S0066

338 balení skladem

29 Kč

Zákazníci s tímto zbožím dále nakoupili:

TIP: sušený kotvičník v exkluzivní kvalitě naleznete v naší nabídce ZDE.

Výsev kotvičníku

Semena nechte před výsevem několik dní namočena ve vodě. Kotvičník je na klíčení poměrně náročný, protože často dojde k uhnití semen před jejich vyklíčením, proto je důležitá sterilnost substrátu. Navíc doporučujeme semena ještě před výsevem do propařené (či jinak sterilizované) hlíny namořit v roztoku Previcuru či podobného herbicidu. Semena vyseváme asi 0,5 cm pod povrch substrátu. Zeminu udržujeme vlhkou pomocí rozprašovače. Semena klíčí v rozmezí 14 dnů až několika měsíců, pod igelitem či sklem, v teplotě kolem 20 °C.

Pěstování kotvičníku

Po výsadbě na trvalé stanoviště rostou rostlinky poměrně rychle a po dosažení výšky asi 5 cm začínají kvést. V našich podmínkách je pěstování kotvičníku velmi nenáročné. Ideální je volná půda v zahradě po odstranění plevelu a slunné místo s mírnou zálivou. Tyto jednoleté rostliny ponecháváme na venkovním stanovišti co nejdéle nám to počasí umožní, tzn. před příchodem prvních mrazů je vhodné sklidit celou rostlinu. Nať využíváme v průběhu celé vegetace a dozrávající plody sklízíme průběžně.

Účinky a užití kotvičníku

Zvyšuje hladinu testosteronu u mužů a estrogenu u žen až o 30 %. Zlepšuje potenci mužů a sexuální touhu žen. Zvyšuje objem svalové hmoty, především u mužů. U žen redukuje tělesný tuk. Je častým doplňkem stravy kulturistů a profresionálních sportovců.
Nejčastěji se užívá ve formě čaje z odenků nebo plodů. Zalijte vroucí vodou 1/2 lžičky sušené natě na každých 30 kg tělesné váhy a nechte 15 minut louhovat.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napište svůj názor

Napište svůj názor